Εξωτερική Κυλιόμενη Σκάλα
Γρήγορη λεπτομέρεια:
| Μάρκα | Aolida, FUJI, OEM |
| Τόπο καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | AEE310 |
| Τύπος | Κυλιόμενες σκάλες |
| Ονομασία προϊόντος | Εξωτερική δημόσια κυλιόμενη σκάλα |
| Πιστοποίηση | ISO, CE |
| Χρήση | Αεροδρόμιο, σούπερ μάρκετ |
| Γωνία | 30/27.3 |
| Ωριαία ταχύτητα | 0.5m/s |
| Πλάτος βήματος | 800mm/1000mm |
| Ύψος ταξιδιού | 3000-8000mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 20000 Σετ/Σετ ανά έτος |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Αδιάβροχη τσάντα |
Λιμάνι | Ningbo/Σαγκάη |
Χρόνος ανοχής | 25 μέρες |
Παραγωγή Εισαγωγή
Σκάλες από ανοξείδωτο χάλυβα
Η κυλιόμενη σκάλα Aolida υιοθετεί σκαλοπάτια από ανοξείδωτο χάλυβα, των οποίωναντιολισθητικές λωρίδεςέχουν υψηλότερη αντοχή από τα σκαλοπάτια από χυτό αλουμίνιο, δεν είναι εύκολο να λυγίσουν, να σπάσουν και να καταστραφούν και δεν είναι εύκολο να κρύψουν τη βρωμιά. οΠερίγραμμα ασφαλείας 8mmκαι στις δύο πλευρές των σκαλοπατιών εμποδίζει τους επιβάτες' παπούτσια από την επαφή με τη φούστα. οφθορίζουσα κίτρινη οριακή γραμμήσε όλες τις πλευρές επιτρέπει στους επιβάτες να αποφεύγουν να στέκονται στην άκρη της σκάλας, προκαλώντας ατυχήματα που προκαλούνται από αστάθεια. Τα βήματα από ανοξείδωτο χάλυβα υιοθετούν ακλιμακωτή δομή των δοντιώνγια να αποτρέψει αποτελεσματικά την πτώση ξένων αντικειμένων στο κενό μεταξύ της μπροστινής και της πίσω σκάλας, βελτιώνοντας περαιτέρω τη διάρκεια ζωής και την ασφάλεια της κυλιόμενης σκάλας.
οπρόσθετες καρτέλεςστο όριο ασφαλείας στο πίσω άκρο των σκαλοπατιών αυξάνουν την αντίσταση τριβής και ενισχύουν τον παράγοντα ασφαλείας των σκαλοπατιών. Σύμφωνα με τη δοκιμή, η αυλάκωση των δοντιών στο πέλμα δεν θα σπάσει κάτω από δύναμη 400kgf στην οριζόντια κατεύθυνση και 200kgf στην κατακόρυφη κατεύθυνση, ενώ το πέλμα από χυτό αλουμίνιο θα σπάσει με δύναμη 300kgf στην οριζόντια κατεύθυνση και 200kgf στην κατακόρυφη διεύθυνση αντίστοιχα, και η αντοχή του στην πίεση είναι τριπλάσια από αυτή του αλουμινίου.







Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ μας:



Οι πελάτες μας:





Δημοφιλείς Ετικέτες: Εξωτερική ασφαλής κυλιόμενη σκάλα, Κίνα, κατασκευαστές, εργοστάσιο, φθηνή, χαμηλή τιμή, αγορά με έκπτωση, κατασκευασμένη στην Κίνα








