Δημόσια κυλιόμενη σκάλα ανοξείδωτου
Γρήγορη λεπτομέρεια:
| Εμπορικό σήμα | Αολίδα, ΦΟΎΤΖΙ, ΚΑΕ |
| Τόπος προέλευσης | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | ΑΕΕ310 |
| Δακτυλογραφώ | Κυλιόμενες σκάλες |
| Όνομα προϊόντος | Υπαίθριες δημόσιες κυλιόμενες σκάλες |
| Πιστοποίηση | ISO¹ CE |
| Χρήση | Αεροδρόμιο,Σούπερ μάρκετ |
| Γωνία | 30/27.3 |
| Ονομαστική ταχύτητα | 0.5m/s |
| Πλάτος βημάτων | 800mm/1000mm |
| Ύψος ταξιδιού | 3000-8000mm |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Ικανότητα ανεφοδιασμού | Σύνολο/σύνολα 20000 ανά έτος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Αδιάβροχη τσάντα |
Λιμάνι | Ningbo/Σαγκάη |
Χρόνος προπορευόμενου | 25 ημέρες |
Εισαγωγή Παραγωγής
Όλος ο σχεδιασμός από ανοξείδωτο χάλυβα
Η κυλιόμενη σκάλα Aolida εισάγει το σχέδιο του πλήρους ανοξείδωτου, το βήμα πέλματος, το πιάτο κλωτσιών βημάτων, το πιάτο φούστας, το πιάτο πατωμάτων, το πλαίσιο κιγκλιδωμάτων, και άλλα συστατικά αποτελούνται από το πλήρες πιάτο ανοξείδωτου, με την υψηλή αντοχή, τη μακρά ζωή, και την ασφάλεια, που κάνουν την κυλιόμενη σκάλα πιό στερεά, όμορφη, αξιόπιστη και ανθεκτική.







Η εταιρεία μας:



Οι πελάτες μας:





Δημοφιλείς Ετικέτες: δημόσια κυλιόμενη σκάλα ανοξείδωτου, Κίνα, κατασκευαστές, εργοστάσιο, φτηνή, χαμηλή τιμή, αγοράστε την έκπτωση, που γίνεται στην Κίνα








