Δημόσια κυλιόμενη σκάλα βαρέως τύπου
Γρήγορη λεπτομέρεια:
| Μάρκα | Aolida, FUJI, ΚΑΕ |
| Τόπο καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | AEE310 |
| Τύπος | Κυλιόμενες σκάλες |
| Ονομασία προϊόντος | Υπαίθρια δημόσια κυλιόμενη σκάλα |
| Πιστοποίηση | ISO 、 CE |
| Χρήση | Αεροδρόμιο 、 Σούπερ μάρκετ |
| Γωνία | 30/27.3 |
| Ωριαία ταχύτητα | 0.5m/s |
| Πλάτος βήματος | 800mm/1000mm |
| Travelψος ταξιδιού | 3000-8000mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 20000 Σετ/Σετ ανά έτος |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Αδιάβροχη τσάντα |
Λιμάνι | Ningbo/Σαγκάη |
Χρόνος παράδοσης | 25 μέρες |
Δημόσια κυλιόμενη σκάλα βαρέως τύπουΑντιμετωπίστε εύκολα τις επαγγελματικές ροές επιβατών
Είναι σχεδιασμένα για βαριά αστική κυκλοφορία, βελτιώνουν σημαντικά την ανθεκτικότητα και την αξιοπιστία τους και παρέχουν συνεχώς αποτελεσματικές ασφαλείς υπηρεσίες χωρίς σφάλματα.
Ασφαλές και αξιόπιστο
Ο σχεδιασμός ασφαλείας είναι περιεκτικός και σχολαστικός, από ολοκληρωμένες λύσεις ασφαλείας του συστήματος έως πλήρεις μηχανικές και ηλεκτρικές συσκευές ασφαλείας για να εξασφαλιστεί μια ασφαλής και άνετη οδήγηση για κάθε επιβάτη.
Εξαιρετική ποιότητα
Λόγω της υψηλής ποιότητας αξιόπιστων τεχνολογιών για την επιλογή και την επεξεργασία υλικών, οι κυλιόμενες σκάλες και οι κινούμενοι περίπατοι της Aolida έχουν εξαιρετική απόδοση και ποιότητα για να προστατεύσουν τις βόλτες σας.
Η αποτελεσματική μεταφορά καλύπτει διάφορες ανάγκες
Συγκεντρώνοντας κορυφαία τεχνική δύναμη, οι κυλιόμενες σκάλες και οι κινούμενοι περίπατοι της Αολίδας παρέχουν βελτιστοποιημένες λύσεις σε διάφορους χώρους, όπως εμπορικά κέντρα, κτίρια γραφείων, ξενοδοχεία, αεροδρόμια και μετρό, ικανοποιώντας τις ανάγκες των επιβατών μέσω ασφαλών, αξιόπιστων, ήσυχων, άνετων, ομαλών και ακριβών βόλτες και φροντίδαεπιβάτες.
Τα μοντέλα εξοικονόμησης ενέργειας αυξάνουν τα πράσινα κέρδη
Πολλαπλά μοντέλα εξοικονόμησης ενέργειας ικανοποιούν τις απαιτήσεις των πελατών με έναν ολοκληρωμένο τρόπο. Όλες οι κυλιόμενες κυλιόμενες σκάλες και οι κινούμενοι περίπατοι της General χρησιμοποιούν φώτα LED που διαθέτουν γρήγορο χρόνο εκκίνησης, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και εξοικονόμηση ενέργειας και μειώνουν την κατανάλωση ενέργειας σε ολόκληρους τους ανελκυστήρες.







Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ μας:



Οι πελάτες μας:





Δημοφιλείς Ετικέτες: βαριές δημόσιες κυλιόμενες σκάλες, Κίνα, κατασκευαστές, εργοστάσιο, φθηνή, χαμηλή τιμή, έκπτωση αγοράς, κατασκευής Κίνας








