Κυλιόμενες σκάλες για αναπηρικά αμαξίδια
Γρήγορη λεπτομέρεια:
| Εμπορικό σήμα | Αολίδα, ΦΟΎΤΖΙ, COem |
| Τόπος προέλευσης | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | ΑΕΕ310 |
| Δακτυλογραφώ | Κυλιόμενες σκάλες |
| Όνομα προϊόντος | Εσωτερική κυλιόμενη σκάλα βημάτων αργιλίου |
| Πιστοποίηση | ISO¹ CE,CU-TR |
| Χρήση | Εμπορικά κέντρα, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων |
| Γωνία | 30/35 |
| Ονομαστική ταχύτητα | 0.5m/s |
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Ύψος ταξιδιού | 3000-8000mm |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Ικανότητα ανεφοδιασμού | 30000 σύνολο/σύνολα ανά έτος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Αδιάβροχη τσάντα |
Λιμάνι | Ningbo/Σαγκάη |
Χρόνος προπορευόμενου | 25 ημέρες |
Χαρακτηριστικά παραγωγής
Απολαύστε τη ζωή της πόλης με μια άνετη βόλτα
Οι κυλιόμενες σκάλες Aolida είναι αφιερωμένες στην παροχή των καλύτερων λύσεων για αστικές συγκοινωνίες. Βασιζόμενοι στην προηγμένη τεχνολογία κατασκευής και το σύστημα διασφάλισης ποιότητας, η κυλιόμενη σκάλα μας ενσωματώνει την τεχνολογία αιχμής και τις ποικίλες λειτουργίες στον τομέα των κυλιόμενων κλιμάκων. Με καινοτόμες σχεδιαστικές έννοιες και κομψό σχήμα, παρέχει το αστείο σχέδιο παράδοσης για εμπορικά κτίρια, ξενοδοχεία, αεροδρόμια κ.λπ.
Ασφάλεια και αξιοπιστία, διευκολύνοντας το ταξίδι σας
Η ευφυής ενσωματωμένη τεχνολογία ελέγχου μικροϋπολογιστών 32-bit μπορεί να επιτύχει την αποδοτική συλλογή ελαττωμάτων, την παρακολούθηση ασφάλειας και τη συλλογή στοιχείων.
27 προστατευτικές συσκευές (όπως αντι-αντίστροφη προστασία, σπασμένη αλυσίδα κίνησης κ.λπ.) διανέμονται σε όλα τα μέρη της κυλιόμενης σκάλας για την προστασία της ασφάλειας των επιβατών.
Η επιφάνεια του πεντάλ βημάτων ανοξείδωτου μπορεί να αποτρέψει τη ολίσθηση και να επιτύχει την ισχυρή σταθερότητα διάβρωσης.
Το κιγκλίδωμα με το σημάδι ένδειξης κατεύθυνσης λειτουργίας μπορεί να εξασφαλίσει την ασφαλή οδήγηση. (Προαιρετικά)
Οι δύο πλευρές του πλαισίου προφυλακτήρα φούστας είναι εξοπλισμένες με μια βούρτσα για να αποτρέπουν την είσοδο ξένων σωμάτων στα σκαλοπάτια.







Εταιρικό Προφίλ



Οι πελάτες μας





Δημοφιλείς Ετικέτες: κυλιόμενη σκάλα για αναπηρικά αμαξίδια, Κίνα, κατασκευαστές, εργοστάσιο, φθηνή, χαμηλή τιμή, αγορά έκπτωσης, που γίνεται στην Κίνα








