Κυλιόμενες σκάλες μεγάλης χωρητικότητας μεταφοράς
Γρήγορη λεπτομέρεια:
| Μάρκα | Αολίδα, FUJI, OEM |
| Τόπο καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | AEE310 |
| Τύπος | Κυλιόμενες σκάλες |
| Ονομασία προϊόντος | Εσωτερική κυλιόμενη σκάλα αλουμινίου |
| Πιστοποίηση | ISO, CE, CU-TR |
| Χρήση | Εμπορικά κέντρα, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων |
| Γωνία | 30/35 |
| Ωριαία ταχύτητα | 0.5m/s |
| Πλάτος βήματος | 600mm/800mm/1000mm |
| Ύψος ταξιδιού | 3000-8000mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 30000 Σετ/Σετ ανά έτος |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | Αδιάβροχη τσάντα |
Λιμάνι | Ningbo/Σαγκάη |
Χρόνος ανοχής | 25 μέρες |
Χαρακτηριστικά Παραγωγής
Αποτρέποντας το μέλλον, αισθανθείτε την εξαιρετική προστασία ασφάλειας
Αντιόπισθεν
Τα διπλά σημεία παρακολούθησης του μικρού γραναζιού και της διαδρομής σκάλας της μηχανής έλξης προστατεύονται ενεργά για την ανίχνευση της αναστροφής την πρώτη φορά και τη διασφάλιση της ασφάλειας.
Αντιμπλοκάρισμα
Πρόσθετο φρένο με συσκευή τριβής, η κυλιόμενη σκάλα δεν σταματάει βιαστικά και ο δίσκος του φρένου έχει μια ορισμένη μετατόπιση όταν εφαρμόζεται το πρόσθετο φρένο, έτσι ώστε η κυλιόμενη σκάλα να σταματά αργά για να αποφευχθεί το περιστατικό ρέουσας σκάλας και να διασφαλιστεί η ασφάλεια των επιβατών.
Αντιάλμα
Η κυλιόμενη σκάλα θα σταματήσει εγκαίρως όταν η κυλιόμενη σκάλα πηδήξει απροσδόκητα.
Η δουλειά του αδύνατου, απολαύστε το στυλ εργασίας κορυφαίας ακρίβειας
Η διαδικασία συγκόλλησης του βραχίονα μηχανής
Εισήχθη από τις Ηνωμένες Πολιτείες, η διαδικασία συγκόλλησης, η ακριβής τοποθέτηση, για την εξασφάλιση υψηλών προδιαγραφών λειτουργίας και αξιόπιστης ποιότητας
Κύλινδροι ποιότητας πυρήνα αλουμινίου
Όλοι οι κύλινδροι είναι κατασκευασμένοι από υλικό πυρήνα αλουμινίου, ισχυρότερη και πιο ανθεκτική λειτουργία
Συσκευή θέρμανσης (προαιρετικά)
Το πάνω μέρος είναι εγκατεστημένο στο πάνω μηχανοστάσιο από το κεντρικό σύστημα, κυρίως θερμαίνει το πάνω μηχανοστάσιο, το μεσαίο τμήμα είναι εγκατεστημένο στη μέση της κυλιόμενης σκάλας, το κάτω μέρος είναι εγκατεστημένο στο κάτω μηχανοστάσιο, κυρίως θερμαίνει ολόκληρη τη διαδρομή της σκάλας







Εταιρικό Προφίλ



Οι πελάτες μας





Δημοφιλείς Ετικέτες: μεγάλης χωρητικότητας εσωτερική κυλιόμενη σκάλα, Κίνα, κατασκευαστές, εργοστάσιο, φθηνό, χαμηλή τιμή, αγορά με έκπτωση, κατασκευασμένο στην Κίνα








